• Společnost ACTHERM s.r.o.
  • Das Unternehmen ACTHERM s.r.o.
  • Navštivte nás: Dukelská 5779, 430 01 Chomutov
  • Besuchen Sie uns: Dukelská 5779, 430 01 Chomutov

Spustili jsme nový web

Začátkem roku 2019 jsme se ve vedení firmy jednoznačně shodli, že nastal čas modernizovat naši hlavní firemní webovou prezentaci acthermstrojirenstvi.cz. Bylo nutné zpřehlednit a moderním způsobem publikovat veškeré informace o poskytovaných službách a dalším dění v naší firmě ACTHERM Strojírenství, s.r.o.

Cílem nové webové prezentace bylo komplexní představení firmy ACTHERM Strojírenství, s.r.o. od samých počátků výroby, uvést a zajímavě zdokumentovat významné historické milníky, například výstavbu hal ve 40. letech minulého století (na webu je toto velmi rušné období II. světové války zdokumentováno značným množstvím autentických fotek), přes období socialistické éry, modernizaci hal v roce 2008, až po současnost.

Na nové webové prezentaci naleznete nejen oblasti naší činnosti, ale také odkazy na dceřiné společnosti, přehledně rozdělené kontakty jednotlivých úseků od administrativy až po výrobu. Rovněž si můžete v případě Vašeho zájmu prohlédnou sekci certifikace a představíme Vám i naše zázemí.

Věříme, že nyní všechny Vámi hledané informace na webu naleznete rychle a že tyto informace přispějí k tomu, že naši firmu ACTHERM Strojírenství, s.r.o. oslovíte a začneme jednat o možné spolupráci.

Ing. Antonín Kalaš – jednatel