• Společnost ACTHERM s.r.o.
  • Das Unternehmen ACTHERM s.r.o.
  • Navštivte nás: Dukelská 5779, 430 01 Chomutov
  • Besuchen Sie uns: Dukelská 5779, 430 01 Chomutov

Ohraňování plechů ocelové konstrukce sila

Máme rádi výzvy, a protože dokážeme těžit z našich mnohaletých zkušeností, výzvy také rádi přijímáme. Tentokrát se jednalo o zajímavý projekt CNC ohraňování plechů ocelové konstrukce sila.

S konstrukcemi pro zemědělská a potravinářská sila máme také již pár zkušeností. Ohraňování plechů bylo tentokrát náročné jak z časového, tak technologického hlediska. Ohraňoval se materiál pro celkem 62 stěn. Vše bylo nutné mít připravené za 7 až 10 dní. Na ohraňování plechů totiž navazovaly plynule další operace, které nebylo možné odložit. I zde se ukázalo, jakou je výhodou, že naše firma vlastní dva špičkové stroje značky DURMA. Jednotlivé pracovní úkony jsme tak efektivně rozdělili mezi kapacity obou strojů a získali tak drahocenný čas.

Šířka ohraňovaného dílu ze silného plechu byla 3700 mm, takže jsme naplno využili náš nový ohraňovací lis, u kterého je možné ohýbání plechů do délky 6 metrů. Celková délka stěn po svaření všech ohraněných dílů byla 9 metrů. Lakování v našich prostorách bylo samozřejmě součástí zakázky. V rámci přejímky jsme za pomoci jeřábů provedli i sestavení jednoho patra sila přímo v naší výrobní hale.

Jelikož jsou stěny sila plochého průřezu, bylo možné stohování a skladování v hale expedice. To bylo výhodou i při transportu k zákazníkovi.